Advokaadibüroo

image001Advokaadibüroo Vindex OÜ

Advokaadibüroo Vindex OÜ asutati 2008. aasta alguses. Äriühingu tegevusalaks on õigusteenuse osutamine, sh esindamine nii kohtus, teistes asutustes kui ka läbirääkimistel, dokumentide koostamine, tehingute ettevalmistamine ja konsulteerimine tegevusvaldkonnaga seotud küsimustes. Esialgu äriühing tegutses õigusbüroona, ja 2015. aasta alguses seda kujundati ümber advokaadiühinguks.

screenshot-2Jevgeni Tverdohlebov, õigusteaduse magister, vandeadvokaat

Jevgeni on tundnud huvi õiguse vastu juba lapsepõlvest saati. Ammu enne juristiks saamist naudis Jevgeni seaduste, kohtuotsuste ja lepingute lugemist. Õigusalane haridus ei ole Jevgeni jaoks esimene. Enne õiguse õppimist omandas Jevgeni sellised erialad nagu mehaanika tehniku ja kaubatundja eriala. See aitas, lisaks õigus-, pangandus- ja kindlustusalasele taustale, orienteeruda tehnilistes, majandus-, liiklus-, tootmis- ja ehitusalastes küsimustes ja liiklusõnnetustega seotud teemades.

Jevgeni suhtub kliendi muredesse täie tõsidusega, hoiab hoolikalt kliendi saladusi, pakub kõige efektiivsemaid viise kliendi eesmärkide saavutamiseks ja informeerib klienti võimalikest riskidest. Kliendid soovitavad Jevgenit teistele ja pöörduvad vajadusel abi saamiseks uuesti. Kliendid väärtustavad hoolsat suhtumist ja Jevgeni võimet välja selgitada konkreetse kliendi vajadused ja arvestada nendega.

Lisaks õigusalasele praktiseerimisele alates 2003. aastast õpetab Jevgeni õigusaineid.

Jevgeni Tverdohlebov on Eesti Advokatuuri liige ja tal on vandeadvokaadi kutsenimetus (advokaatide kõrgeim kutsenimetus).

Jevgeni täiendab oma õigusalaseid teadmisi regulaarselt ja seda valdkonna parimate spetsialistide juures. Jevgeni töökeelteks on eesti, inglise ja vene keel.